UAB "BALTESA"

KATEGORIJOS

Reklama

Gamintojai

Naujienlaiškis

Siuntinių pristatymas

 

Užsakytos prekės pristatomos DPD Lietuva kurjerių paštu, bet kuriuo adresu Lietuvoje.

Prieš patvirtinant užsakymą, prašome atkreipti dėmesį į siuntų pristatymo kainą nes ji priklauso nuo bendro siuntinio svorio ir pasirinktų pristatymo sąlygų. Patvirtindami užsakymą Jūs tuo pačiu patvirtinate kad sutinkate ir su siuntinio pristatymo kaina.

 

Užsakymai virš 300 Lt be PVM pristatomi NEMOKAMAI!

 

Užsakytos prekės išsiunčiamos tą pačią arba sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo dienos jei prekės yra sandėlyje. Didžiuosiuose šalies miestuose siuntiniai dažniausiai pristatomi sekančią darbo dieną. Kitose vietovėse siuntinio pristatymas gali užtrukti iki 2 darbo dienų.
Kurjeris susisieks su jumis ir suderis patogiausią siuntos pristatymo laiką. Siuntinių pristatymas į Neringą gali užtrukti ilgiau ir yra brangesnis. Prašome atkreipti į tai dėmesį prieš patvirtinant užsakymą.

Galimi siuntimo būdai:
1. Darbovietės (įmonės) adresu - B2B
2. Namų (fizinio asmens) adresu - B2C

Pristatymas darbovietės (įmonės) adresu (B2B) įprastai yra greitesnis ir pigesnis, todėl, esant galimybei, rekomenduojame rinkis šį pristatymo būdą.

Gavę apmokėjimą ir išsiuntę siuntą, informuosime Jus atskiru elektroniniu laišku.  

Jei pageidaujate užsakyti prekes kurių tuo metu sandėlyje nėra, prašome susisiekti su mumis ir mes Jus informuosime apie numatomą tiekimo terminą atskiru pranešimu (e-paštu).

Susisiekite su mumis jei iškilo papildomų klausimų ar neaiškumų dėl siuntų pristatymo.


PradžiaPradžia

Krepšelis  

(tuščias)
My status

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių

Reklama