UAB "BALTESA"

KATEGORIJOS

Reklama

Gamintojai

Naujienlaiškis

10/100/1000Mbps SFP (Singlemode) optinis keitiklis

  •  10/100/1000 Mbps optinis keitiklis su SFP portu;

 

Detaliau


63,08 € su PVM

AOM-3100F

Premijavimo programa Šiai prekei neskiriami premijos taškai. Jūsų premijos taškai.



Parameter
Specifications
Access mode
1000Mbps Gigabit Ethernet
Standard
IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-TX, IEEE 802.3z 1000Base-FX, IEEE802.3x Flow control Standards.
Wavelength
850nm/1310nm/1550nm
Transmission distance
Dual-fiber multi-mode: 220m (fiber size: 62.5/125μm)/550m (fiber size: 50/125μm)
Dual-fiber single-mode: 25/40/60/80Km
Single-fiber single-mode: 25/40Km
Category-5 twisted pair: 100m
Port
One RJ45 connector, connected to STP/UTP category-5 twisted pair
One fiber port: Multi-mode LC (fiber size: 50,62.5/125µm)
Single mode LC fiber port (fiber size: 9/125µm)
Single fiber single mode LC fiber port (fiber size: 9/125µm)
Conversion means
Media conversion
Delay
<10us
BER
<10-9
MTBF
100,000 hours
LED
PWR (power supply);
FX LINK/ACT (optical link/action)
FDX (FX full duplex),
TP LINK/ACT (twisted pairs link/action)
TP 1000 (1000M transmission rate of twisted pairs),
TP 100 (100M transmission rate of twisted pairs)
Power
AC220 0.5A/DC-48 (built-in)
Power consumption
5W
Operating temperature
-10~55ºC
Operating humidity
5%~90%
Maintaining temperature
-40~70ºC
Maintaining humidity
5% ~ 90% non-condensing
Dimensions
71mm (W) * 94mm (D) * 26 mm (H) (external power supply)

Nėra komentarų.

Tik registruoti klientai gali komentuoti prekes.

Krepšelis  

(tuščias)
My status
Reklama