UAB "BALTESA"

KATEGORIJOS

Reklama

Gamintojai

Naujienlaiškis

1000Mbps (Singlemode) optinis keitiklis 20km, SC, 1310/1550nm

1000Mbps (Singlemode) optinis keitiklis 20km, SC, 1310/1550nm
  •  1000 Mbps optinis keitiklis vienmodžiam kabeliui;
  •  20 km atstumui;
  •  Perdavimas per 2 skaidulas.

Detaliau


82,35 € su PVM

AOM-2100-S20

Premijavimo programa Šiai prekei neskiriami premijos taškai. Jūsų premijos taškai.



Parameter

Specifications

Access mode

1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit thernet,IEEE802.1qVLAN,IEEE802.1p QoS,IEEE802.1d Spanning Tree

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode: 220m (fiber size: 62.5/125μm)/550m (fiber size: 50/125μm)

Dual-fiber single mode: 20/40/50/80Km

Single fiber single mode: 20/40/60Km

Category-5 twisted pairs: 100m

Port

One RJ45 port:  

Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port:

Multi-mode Dual-fiber: SC (50, 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC/FC (9/125μm)

Single mode Single fiber: SC/FC (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

Delay

<10us

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

PWR (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (twisted pair link1000M), TP LINK100 (twisted pair link 100M), TP ACT (twisted pair packet forwarding)

Power

AC220 0.5A/DC-48 (built-in)

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

71mm (W) * 94mm (D) * 26 mm (H) (external power supply)

Nėra komentarų.

Tik registruoti klientai gali komentuoti prekes.

Krepšelis  

(tuščias)
My status
Reklama